Nieuws

Kerstwens Voorzitter VOG, op naar 2020

Voorzitter VOG
20 december 2019

Beste leden Vereniging Officieren der Genie,

Reflecterend op het afgelopen jaar…
We kunnen weer terugkijken op een mooi VOG jaar. Het begon in april met onze voorjaarsvergadering in Dordrecht met een echte Battlefieldtour (dank Harry!). In juni hadden we een geslaagd Golftoernooi in Almkerk (dank Hennie). Ook de najaarsvergadering met excursie bij de EODD was een schot in de roos (dank Ton). We sloten af met de Operationele Module ‘Anders Leidinggeven!?’ met de symbolische Red Monkey als klap op de vuurpijl (dank Dennis en Peter). En onze leden… die werden het hele jaar door op hun wenken bediend door informatieve mailingen (dank Daan), een website die steeds up to date was -nu ook met Mineursrapport- (dank Fons), met tweemaal het blad Genie met verenigingsnieuws (dank Theo), met fraaie attributen (dank Ton) en met een gezonde financiële basis (dank Kees), en natuurlijk het schip op koers (dank Maarten). Ik heb heel veel waardering voor al hun inspanningen om onze vereniging levend te houden! En dat is ook dit jaar weer uitstekend gelukt.
Ik wens U en uw partners fijne Kerstdagen (geniet ervan!) en een mooie start van het nieuwe jaar, ons lustrum jaar! Hopend U weer te zien op 24 april 2020 bij de voorjaarsvergadering in het Mediacentrum in Hilversum, ik kijk er naar uit! Geniegroet, uw voorzitter Brigade-generaal Huib van Lent